Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг

Дата: 01.04.2019 10:39

Державна служба зайнятості володіє найбільшою базою вакансій та шукачів роботи в Україні. Інформація про вільне робоче місце розміщується в електронній базі вакансій Державної служби зайнятості, на стендах, Інтернет-сайті служби зайнятості (www.dcz.gov.ua),  сторінці Житомирського міського центру зайнятості у мережі Фейсбук (www.facebook.com/ZHMCZ/) тощо.

Для вашої зручності та оперативного підбору кандидатів на вакантні посади в Online - кабінеті Житомирського міського центру зайнятості, сторінці у мережі Фейсбук,  Інтернет-сайті служби зайнятості  розміщені актуальні резюме та відеорезюме шукачів роботи.

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТ