Підсумки участі в обласному інтелектуальному конкурсі юних істориків.

Дата: 26.03.2019 14:16

Фото без опису21-22 березня 2019 року Комунальний заклад "Студеницький ліцей" Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, а зокрема учні 9 та 11 класу (команда здобувачів освіти "Фенікс") взяли участь в ІХ обласному інтелектуальному конкурсі юних істориків.

Наші учні мали змогу позмагатися з 15 командами закладів загальної середньої освіти Житомирської області та міста Житомира.
Команда "Фенікс" показала високий рівень історичних знань, аксіологічної і комунікативної компетентностей, уміння працювати в командах та вдало аргументувати свою позицію під час наукових дискусій. Результат – 11 командне місце, але це тільки перші кроки до результативної участі в  змаганнях такого високого рівня.