Про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Гончарука Олександра Миколайовича

Дата: 30.11.2018 10:49

З «05» жовтня по «15» листопада 2018 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо детального плану території під розміщення підприємства по обслуговуванню та ремонту авіаційної техніки щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Гончарука Олександра Миколайовича на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області за межами населеного пункту.

Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило. Детальний план території рекомендовано до затвердження.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------