ОГОЛОШЕННЯ про ОРЕНДУ МАЙНА "будинок аптеки, загальною площею 51,2 кв.м. за адресою: 12524, Житомирська область, Коростишівський район, с. Студениця, вул. Центральна, 27 - А."

Дата: 09.11.2018 10:47

дата 09.11.2018р.

Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області передає в оренду будинок аптеки, загальною площею 51,2 кв.м. за адресою:
Будинок аптеки передається в оренду з метою торгівлі лікарськими засобами та виробами медичного призначення .
    Перелік документів, які надаються до Глибочицької сільської ради для укладення договору оренди майна:
 1) заява про оренду нерухомого майна (заява подається в довільній формі, при цьому резидентами в ній зазначаються ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для юридичних осіб/реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб (крім тих, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті));
  2) проект договору оренди об'єкта нерухомості;
 3) копії установчих документів орендаря/копії сторінок паспорта для фізичної особи (сторінки 1, 2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання) (легалізовані та перекладені - для нерезидентів);
 4) інформація про відсутність застосування до заявника санкцій відповідно до законодавства (у довільній формі за підписом керівника);
 5) інформація про орендаря, зареєстрованого згідно з вимогами законодавства та внесеного органами державної податкової служби в установленому порядку до Реєстру неприбуткових організацій та установ (у разі внесення орендаря до відповідного Реєстру).

Заяви направляти за адресою:
0001, м. Житомир, вул. Київське шосе, буд. № 131, контактний телефон: (0412) 42-90-96.
Кінцевий термін подачі заяв 23.11.2018 року.