Додаток 1 до наказу відділу освіти № 4 від 20.06.2018 р. "Про проведення конкурсу на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти Житомирського району Житомирської області"

Дата: 21.06.2018 10:33

Про проведення  конкурсу на  посаду  керівника
Гадзинського закладу  загальної середньої освіти
Житомирського району Житомирської області

Дата: 19.06.2018 року

Відповідно до п. 6.2. рішення 6 сесії Глибочицької сільської ради 7 скликання від16.05.2018 року №4 "Про затвердження Положення про  конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради" та з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників закладів освіти

ВІДДІЛ ОСВІТИ

оголошує конкурс на  посаду керівника  Гадзинського закладу загальної середньої освіти, що знаходиться за адресою: с. Гадзинка, вул. Вишнева,2, Житомирський район, Житомирська область. Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  до 22 липня 2018 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду керівника  Гадзинського закладу загальної середньої освіти:
• громадянство України;
• вища  освіта ступеня не нижче   магістра ( спеціаліста) ;
• стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
• організаторські здібності;
• фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Документи, які необхідно подати:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
• автобіографію  або резюме ( за вибором учасника конкурсу);
• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
• копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра ( спеціаліста);
• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
• довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі;
- перспективний план розвитку  закладу освіти (на 5 років)
Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Документи подаються  особисто у відділ освіти Глибочицької сільської ради за адресою:
с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2. Житомирський район, Житомирська область, 12403.

Конкурсний відбір:
- упродовж 5 -ти робочих днів (23.07- 27.07.2018 р.) перевірка документів на відповідність вимогам;
- оприлюднення списку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі
 (30.07.2018 р.) на веб – сайті Глибочицької сільської ради glybochytsia.gromada.org.ua;
- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування (01.08.- 07.08.2018 р. за 5 днів до проведення конкурсу);
- конкурсний відбір 10.08.2018 р. (тестування);
- публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти - 10.08.2018 р.

Інформацію про проведення  конкурсу можна отримати у начальника відділу освіти Войтенко Г.М. за телефоном 0981307586 та на сайті Глибочицької сільської ради glybochytsia.gromada.org.ua (розділи "Освіта" та "Оголошення").

Засідання конкурсної комісії щодо результатів конкурсу відбудеться 15 серпня 2018 року у відділі освіти Глибочицької сільської ради за адресою: вул. М. Грушевського, 2, Житомирський район, Житомирська область.