Дата: 27.02.2019 13:16

ГЛИБОЧИЦЬКА сільська рада
Житомирського району

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №___
(шістнадцята сесія сьомого скликання)

від 01 березня 2019 року

Про затвердження договорів

між комунальним некомерційним

підприємством «Центр первинної – медико

санітарної допомоги»

Житомирської районної ради та

Глибочицькою сільською радою

про оренду комунального майна

Керуючись положеннями ст. ст. 10, 26 та 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положеннями Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна, затвердженого рішенням дев’ятої сесії сьомого скликання Глибочицької сільської ради від 20.07.2018 № 32, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити договір між комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Житомирської районної ради та Глибочицькою сільською радою про оренду будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що знаходиться на балансі  Глибочицької сільської ради і розташована за адресою: с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області, загальною площею 168,0 кв.м.
  2. Затвердити договір між комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Житомирської районної ради та Глибочицькою сільською радою про оренду будівлі фельдшерського пункту, що знаходиться на балансі  Глибочицької сільської ради і розташована за адресою:   с. Березина Житомирського району Житомирської області, загальною площею 66,63 кв.м.
  3. Доручити сільському голові (Сокальський С.В.) підписати від імені Глибочицької сільської ради вказані договори.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, промисловості, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

Глибочицький сільський голова                                               С.В. Сокальський

Завантажити Додаток