Вітаємо переможців конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 27.02.2019 09:37

Уміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, уміння їх вирощувати – мистецтво,але найважливіше є любов до дитини.

19-20 лютого 2019 року на базі КПНЗ «Житомирський обласний центр НТТУМ» проходив ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук України, в якому у відділенні «Філософія та релігієзнавство», секції  «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» учень 9 класу Студеницького ліцею  Прищепа Сергій (учитель Гончаренко М.П.)  отримав диплом ІІІ ступеня.