Підсумки участі у щорічному обласному конкурсі читців –декламаторів учнів Глибочицького ліцею

Дата: 27.02.2019 09:28

Фото без опису22 лютого 2019 року в Палаці культури імені Лесі Українки міста Новоград-Волинського відбувся щорічний обласний конкурс читців-декламаторів, присвячений 148-й річниці від Дня народження поетеси.

Учні восьмого та сьомого класів Глибочицького ліцею: Кобернюк Валерія, Криштоп Владислав, Лісєєва Валерія та Копестеринська Ангеліна взяли активну участь у конкурсі, за що отримали  подяки від обласного управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації та пам`ятний подарунок.

Виступ дітей відбувся на високому рівні під керівництвом вчителя української мови та літератури Глибочицького ліцею - Семотюк Руслани Сергіївни .

Конкурсанти з великим завзяттям та ентузіазмом, позитивними емоціями брали участь у конкурсі.