Учні закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради - активні учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - 2019.

Дата: 18.02.2019 11:35

7-8 лютого 2019 року на базі комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення «Математика», секція «Математика»). Від закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради виступали 2 здобувачі освіти - Прищепа Сергій, учень 9 класу комунального закладу  «Студеницький ліцей» та Гуменюк Софія, учениця 9 класу  комунального закладу «Гадзинська гімназія».

Традиційно конкурс складався з трьох видів оцінювання: оцінювання конкурсної науково-дослідницької роботи, контрольна роботи з базової дисципліни «Математика» та захист власного дослідження.

За результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні «Математика», секція «Математика» учениця 9 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Гуменюк Софія (науковий керівник-вчитель математики Шпаківська Ольга Володимирівна) набрала 75 балів та виборола диплом третього ступеня.

Тема дослідження «Розв’язування загальних лінійних рівнянь в алгебрі узагальнених кватерніонів».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів і перемог!