Цимбалюк Олену Володимирівну визначено переможцем на посаду директора Комунального закладу «Студеницький ліцей»

Дата: 12.02.2019 15:45

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, затвердженого рішенням 6 сесії Глибочицької сільської ради сьомого скликання від 16.05.2018 №4, відділ освіти Глибочицької сільської ради житомирського району Житомирської області інформує, що за результатами проведеного 11 лютого 2019 року конкурсу на заняття вакантної посади директора Комунального закладу «Студеницький ліцей», конкурсною комісією переможцем визначено Цимбалюк Олену Володимирівну, яка за результатами конкурсного відбору набрала 65,1 бала, з них:

- письмове тестування – 43 бали;
- вирішення ситуаційного завдання - 4 бали;
- публічна презентація перспективного прогнозування –4,9 бала;
- відповіді на запитання – 8,3 бала;
- мотиваційний лист – 4,9 бала.