Згадаймо юність, що горіла в Крутах

Дата: 31.01.2019 10:38

Фото без описуЦикл бібліотечних уроків у Студеницькому ліцеї - 28.09.2019.

Кругом заметілі і кулі свистіли.

Нам орден московські багнети несли

А 300 повстанців, не греків – вкраїнців

На ворога стали своїми грудьми

29 січня 1918 року назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом  століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

Про такі надзвичайно вагомі історичні дати нашої держави та з метою національно-патріотичного виховання  підростаючого покоління, бібліотекою с. Студениця (завідуюча Ясінська Г.А.) спільно з Будинком культури (директор Бучушкан М.Я.) 28.01.2019 року,  на базі Студеницького ліцею   організовано та проведено  цикл бібліотечних уроків з історії української державності:

-до 100-річчя  проголошення  Акта злуки УНР та ЗУНР                 (Дня Соборності України);

-до Дня пам’яті героїв Крут «Згадаймо юність, що горіла в Крутах»;

-до 110-річчя від дня народження  Степана Бандери              «Обличчя української історії».

Для молодших школярів  підготовлено вікторину про історичні події нашої держави, а щоб дітям було цікаво  зустріч проведено  у вигляді квесту.

Закінчився захід спільним виконанням Гімну України.