День відкритих дверей “Весела подія”

Дата: 28.01.2019 12:24

25 січня 2019 року учні Глибочицького та Студеницького ліцеїв у супроводі вчителя української мови та літератури Глибочицького ліцею  Семотюк Р.С. та педагога – організатора Студеницького ліцею Скок Ю.В. відвідали  Житомирський районний відділ поліції.

Заступник начальника сектору превенції Житомирського районного відділу- майор Демедюк Сергій Андрійович провів цікаву розповідь про роботу Житомирського районного відділу поліції.

Дітям було надано можливість приміряти желети, каски, потримати різні предмети, посидіти у сучасному поліцейському авто, крім того, була          проведена екскурсія  інспектором ювінальної превенції Житомирського району Рибак Ларисою Петрівною кімнатами для затримання правопорушників та до кімнати допитів.

День відкритих дверей відбувся на позитивних емоціях як для колег правоохоронних органів, так і дітей Глибочицької ОТГ.