14 СІЧНЯ 2019 РОКУ СВЯТО ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ У ЖИТОМИРІ

Дата: 15.01.2019 09:46

Вже традиційно, на початку кожного року, обдаровані діти із різних районів нашої області – переможці музичних, художніх, вокальних, літературних конкурсів – отримують відзнаки від голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч до м. Житомира з’їхалося понад 100 талановитих дітей Житомирщини, які   отримали подарунки від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича серед них були і діти нашої Глибочицької громади.

Урочиста церемонія нагородження  відбулася у сесійній залі обласної ради, кожен із школярів зміг відчути себе депутатом та спробувати себе у ролі спікера за президією.

Від імені голови облдержадміністрації Ігоря Гундича дітей привітав керівник апарату  Олексій Шатило. Окрім привітань, кожен із присутніх дітей у залі отримав подяку від голови ОДА  та приємний подарунок.

Серед обдарованої молоді – переможці та лауреати всеукраїнських, міжнародних мистецьких конкурсів, фестивалів. Представниками від талановитих дітей  Глибочицької об’єднаної територіальної  громади  були:

• Матвієнко Тетяна Олексіївна  (с. Студениця) - переможець  Житомирського обласного відбіркового конкурсу XVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2019» номінація «Популярна музика»;
  •  Підгородецька  Анастасія Олександрівна (с. Глибочиця) - учасник XXІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю естрадної пісні «Різдвяна зірочка». Разом з тим, приємно зазначити, що Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський всіляко підтримує творчу молодь громади, пишається своїми молодими громадянами,  новою генерацією. І саме завдяки його сприянню учениця 5 класу Глибочицького ліцею Анастасія Підгородецька нещодавно повернулася з Мукачево Закарпатської області, де упродовж чотирьох                 днів з 18-21 січня 2019 року стартував Всеукраїнський різдвяний  фестиваль.

Свято для талановитої молоді продовжилося у кінотеатрі  ім. І.Франка, де діти переглянули прем’єру фільму «Шлях додому». Після чого відвідали Музей космонавтики ім. С.П. Корольова та познайомилися із роботом-екскурсоводом «Мекканоїдом».