Новий шкільний автобус для Глибочицької об’єднаної громади

Дата: 14.01.2019 16:57

Завдяки підтримці голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича сьогодні, 14 січня 2019 року, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради Ганна Войтенко під час урочистої шкільної лінійки у Студеницькому ліцеї передали учням та вчителям новий шкільний автобус.

«Сьогодні в нас таке гарне свято, назване в народі Старий новий рік, відбувається урочиста подія: ми одержуємо цінний подарунок – шкільний автобус. Відсьогодні за дітворою та вчителями приїзджатиме новий автобус Богдан. А завдячуємо цьому нашій державі, яка дбає про підростаюче покоління, адже теперішні здобувачі освіти у майбутньому будуть продовжувати розбудовувати нашу Україну. Наша громада дбає про кожного з вас, робить все для того, щоб для тих, хто навчається і працює в закладах освіти, були створені якнайкращі умови. І придбання шкільного автобуса – реальне цьому підтвердження. Віднині діти сіл: Великі Кошарища, Кмитів, Студениця, Руденька матимуть змогу їздити новим сучасним автобусом.

Вартість шкільного автобуса 1 851 000 гривень, з них:
- Державні кошти – 1 295 700 грн
- Обласного бюджету – 15 300 грн
- Місцевого бюджету – 540 000 грн.
Ось вам реальне підтвердження реформування освітньої галузі.
Віднині діти автобусом зможуть їздити на олімпіади, конкурси, ЗНО, екскурсії, розширюючи свій кругозір.
Всього потребують підвезення 57 учнів та 15 дошкільнят, 27 вчителів з м. Коростишів, 18 вчителів з м. Житомир та 11 вчителів з інших населених пунктів.

З сьогоднішнього дня шкільний автобус возитиме 15 дошкільнят, 27 учнів, 3 вихователі та 15 вчителів.

Бажаю всім, щоб цей дарунок став символом усього позитивного, завжди приносив тільки успіх та радість!».

З повагою,
Сергій Сокальський
Глибочицький сільський голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)