Фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків ім. академіка В. В. Скопенка.

Дата: 10.01.2019 11:52

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2018 року № 1292, листа МОН України від 04 грудня 2018 року № 3-1200 «Про проведення фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків», з 15 до 17 січня 2019 року у м. Київ Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді разом із закладами вищої освіти, за підтримки Союзу хіміків України, проводить фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків ім. академіка В. В. Скопенка.

На фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків, запрошуються учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які пройшли заочний етап.

Приємно відмітити , що серед 16 відібраних дітей з Донецької, Полтавської, Чернівецької, Хмельницької, Харківської областей  і наша учениця  9 класу Глибочицького ліцею

Дем’янчук Катерина Олександрівна та вчитель Григор’єва Тетяна Миколаївна.

Для них будуть прочитані лекції, проведені теоретичні і практичні тури, конкурси, ігри на логіку тощо.

Вітаємо і чекаємо нових перемог!