Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

14-1 Рішення №1 (14 сесія 7 скликання) "Про сільський бюджет Глибочицької сільської ради на 2019 рік"

Дата: 28.12.2018 11:46
Кількість переглядів: 903

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ №1
(
чотирнадцята  сесія сьомого скликання)
від 21 грудня 2018 року  

Про сільський бюджет

Глибочицької сільської ради
на 2019 рік

Заслухавши інформацію сільського голови Глибочицької сільської ради Сокальського С.В., керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісій з питань бюджету та комунальної власності сільської ради, сільська рада

        

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2019 рік:

1) Доходи сільського бюджету у сумі 51 806 787 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 50 826 787 гривень та доходи спеціального фонду сільського бюджету – 980 000 гривень, згідно з  додатком 1 до рішення.

2) Видатки сільського бюджету у сумі 51 806 787 гривень, у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету - 50 826 787 гривень та видатки спеціального фонду сільського бюджету –   980 000 гривень.

3) Оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 20 000 гривень, що становить 0,04 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів сільського бюджету на 2019 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до рішення.

3.  Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4, у тому числі інші субвенції з сільського бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 4.1 до рішення.

4.  Надати право сільському голові приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів міжбюджетних трансфертів, з наступним затвердженням сільською радою. 

5. Надати право сільському голові, у разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах сільському бюджету, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків сільського бюджету, з наступним затвердженням сільською радою.

 

6. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 5 до рішення.

 

7. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4 775 700 гривень згідно з додатком 6 до рішення.

 

8. Установити, що джерелами формування загального фонду сільського бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського  бюджету на 2019 рік є:

у частині доходів - надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України;

 

у частині фінансування - надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

10.  Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету згідно з відповідними пунктами статей  691, 97, 101 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями  89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

11. Визначити на 2019 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

12. Надати право сільській раді в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету  на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

13.   Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України,  надати право сільському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

14. Головному розпоряднику бюджетних коштів сільського бюджету:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

6) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо  забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати,  проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

7) видатки, пов’язані із стимулюванням, преміюванням працівників бюджетних закладів, здійснювати виключно після забезпечення обов’язковими складовими заробітної плати в річному вимірі;

15. Надати право сільській раді приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 і частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України), а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету і комунальної власності, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

16. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року.

17. Додатки  1-7 до рішення є його невід’ємною частиною.

18. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови сільської ради.

 

 

Глибочицький
сільський голова                                                               С.В.Сокальський

 

Додатки 1-7 до рішення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь