Щиро вітаю з Днем знань та початком нового навчального року!

Дата: 01.09.2018 11:18

Шановні освітяни, дорогі учні, батьки!
Щиро вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року.
День знань - не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято - глибоко родинне і об'єднуюче.
Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку Нової української школи, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.
Із вдячністю за щоденну важку працю, за шляхетну справу вклоняюся перед вчителями, які дарують знання й тепло своїх сердець, віддаючи кожній дитині частинку своєї душі.

З особливим теплом звертаюся до 61 першокласника. Пам'ятайте, усі перешкоди долаються силою знань.
Могутня, процвітаюча держава починається зі шкільних класів, зі спортивних залів, бібліотек. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання творчого мислення і самореалізації є запорукою гідного майбутнього.
Хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Глибочицький сільський голова
С. В. Сокальський