Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

Додаток 1 до наказу відділу освіти №15 від 06.08.2018 р.

Дата: 07.08.2018 11:10
Кількість переглядів: 1040

Додаток 1  до наказу відділу

освіти №15 від 06.08.2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення  конкурсу на  посаду  керівника
Студеницького закладу  загальної середньої освіти
Житомирського району Житомирської області

Дата 07.08.2018 р.

У зв’язку із закінченням строку дії контракту, відповідно  до рішення 6 сесії  Глибочицької сільської ради 7 скликання від 16.05.2018 року №4 «Про затвердження Положення про  конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради» , керуючись  п.6.2 Положення та  з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників  закладів освіти

ВІДДІЛ ОСВІТИ

оголошує конкурс на  посаду керівника  Студеницького закладу загальної середньої освіти.

Повне найменування закладу освіти: Комунальний заклад «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Скорочена назва: Студеницький ліцей.

Місце знаходження закладу освіти: 12524,  с. Студениця, вул. Центральна,1 А, Коростишівського району, Житомирської області.

Найменування посади: директор Комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства  освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993  № 102 (посадовий оклад 5000 грн.60 коп).

Призначення керівника закладу освіти здійснюється відділом освіти Глибочицької сільської ради  строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Положення шляхом укладення строкового трудового договору уповноваженим органом, яким є відділ освіти Глибочицької сільської ради.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду керівника  Студеницького закладу загальної середньої освіти:
•  громадянство України;
•  вища  освіта ступеня не нижче  магістра ( спеціаліста) ;
•  стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
•  організаторські здібності;
•  фізичний і психічний стан , що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:
•  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
•  автобіографію  або резюме ( за вибором учасника конкурсу);
•  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
•  копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра ( спеціаліста);
• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
•  довідку про відсутність судимості;
•  мотиваційний лист, складений у довільній формі;
•  перспективний план розвитку  закладу освіти на 5 років.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня,  моральних якостей.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Документи подаються  особисто у відділ освіти Глибочицької сільської ради за адресою: с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2, Житомирський район  Житомирська область, 12403.

Кінцевий термін подання документів: 9 вересня 2018 року до 18.00.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: с.Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2, Житомирський район, Житомирська область, 12403, 26 вересня 2018 року о 15.00 год.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
1)    перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», « Про загальну середню освіту», інших нормативно – правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року 988;
2)    перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
3)    публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи  для участі у конкурсі: начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради Войтенко Ганна Мефодіївна, телефон для довідок 0981307586,  сайт Глибочицької сільської ради glybochytsia-rada.gоv.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь