ПРОТОКОЛ № 1 Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Гадзинського закладу загальної середньої освіти

Дата: 23.07.2018 14:22

ПРОТОКОЛ № 1
Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти

23 липня 2018 року

В засіданні комісії беруть участь:

С.В.Сокальський, Г.М. Войтенко, Л.О. Нечипорук ,   Т.М. Кінішенко,  І.П. Прогожук, Т.Л. Годовська, П.М. Позняков, Т.С. Дорошенко

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вибори голови та секретаря конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти
2. Про перевірку документів на відповідність установленим вимогам для проведення конкурсу на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти та ухвалення рішення про допуск або відмову претендентам на посаду.
3. Про визначення дати та часу проведення наступного засідання конкурсної комісії.

Слухали 1:

Інформує Войтенко Г.М.
Відповідно до наказу відділу освіти від  18.06.2018 №7 «Про проведення конкурсу на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області»  створено конкурсну комісію у складі:
Сокальський Сергій Вікторович - голова Глибочицької сільської ради
Войтенко Ганна Мефодіївна - начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради
Нечипорук Лариса Олексіївна - депутат Глибочицької сільської ради
Шпаківський Віталій Станіславович - депутат Глибочицької сільської ради
Прогожук Ілона Петрівна - від трудового колективу вчителів Гадзинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кінішенко Тетяна Миколаївна - від трудового колективу вчителів Гадзинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Годовська Тетяна  Леонідівна - від  батьків учнів Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Позняков Павло Миколайович - директор Студеницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Дорошенко Тетяна Сергіївна - директор Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів
Шегеда Антон Федорович - Проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти- експерт у сфері загальної середньої освіти

З членів комісії нам потрібно обрати голову та секретаря.

Виступили:
Дорошенко Т.С., яка запропонувала головою комісії обирати педпрацівників
Поступила пропозиція головою комісії обрати Войтенко Ганну Мефодіївну
Позняков П.М. запропонував секретарем комісії обрати Нечипорук Ларису Олексіївну

Члени комісії: С.В.Сокальський,  Т.М.Кінішенко,  Прогожук І.П., Т.Л.Годовська, П.М. Позняков, Т.С.Дорошенко.

У своїй роботі конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора буде керуватися рішенням 6 сесії Глибочицької сільської ради сьомого скликання від 16 травня 2018 року №4 «Про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів освіти». Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості.
Чи має хтось питання, пропозиції? Пропоную перейти до голосування.

За - 8
Проти - 0
Утримався - 0

Рішення прийняте одноголосно.

ВИРІШИЛИ:
Головою комісії обрати: Войтенко Ганну Мефодіївну
Секретарем:  Нечипорук Ларису Олексіївну
Члени комісії: С.В.Сокальський,  Т.М.Кінішенко,  І.П.Прогожук, Т.Л.Годовська, П.М. Позняков, Т.С.Дорошенко

Слухали 2:
Про перевірку документів на відповідність установленим вимогам для проведення конкурсу на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти та допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі.
2. Інформує голова комісії
Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти , затвердженого рішенням №4 шостої сесії 7 скликання Глибочицької сільської ради  16.05.2018  п. 11  кандидатами Марчук Валентиною Василівною та Щебет Іриною Володимирівною подано  всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства. Документи подано в строк, визначений наказом відділу освіти.
Виступили: Позняков П.М., Дорошенко Т.С., Годовська Т.Л., Войтенко Г.М. зачитала біографічні довідки претендентів на посаду керівника Гадзинського закладу освіти.
Вирішили: Відповідно до п.15 Положення допустити кандидатів Марчук Валентину Василівну та Щебет Ірину Володимирівну до участі у конкурсному відборі на посаду керівника Гадзинського закладу загальної середньої освіти.
Начальнику відділу освіти  Войтенко Г.М. оприлюднити на сайті Глибочицької сільської ради упродовж 5 робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі перелік осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі.
Ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування (п.12 Положення) забезпечити 3 серпня 2018 року об 11.00.

Слухали 3:
Про визначення дати та часу проведення наступного засідання конкурсної комісії.
Виступили:
Войтенко Г.М. у відповідності до Положення запропонувала наступне засідання комісії по проведенню конкурсного відбору провести 10 серпня 2018 року о 10.00.

______________________С.В.Сокальський
______________________Г.М. Войтенко