Логістична привабливість Глибочицької об'єднаної територіальної громади

Дата: 14.06.2018 11:52

Логістична привабливість Глибочицької об'єднаної територіальної громади унікальна і немає аналогів в Україні.
Маємо об'єкти Грінфілд для створення зацікавленими інвесторами двох логістичних центрів поряд із великою транспортною розв'язкою.

Схожа трирівнева розв’язка нині є лише в одній точці Європи, на Балканському півострові, у Хорватії. Аналогів в Україні цьому шляхопроводу немає.

Європейський маршрут E40 - найдовший у Європі автошлях (Україна, Польща, Німеччина, Бельгія, Франція) довжиною 8500 км.

Автомобільна дорога Е40 проходить поряд з населеними пунктами Кмитів, Великі Кошарища, Березина, Гадзинка. А у селі Глибочиця Е40 з'єднує нову транспортну розв`язку - трирівневий шляхопровід, який називають унікальним для України. Встановлено 272 опори електроосвітлення, 16300 метрів транспортної огорожі. Вартість будівництва склала 200 мільйонів гривень.

Шлях входить до переліку головних автодоріг України завдяки яким здійснюється зв'язок з країнами Європи.