Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

Засідання динамічної групи вчителів початкових класів та вихователів ГПД закладів освіти Глибочицької сільської ради

Дата: 25.01.2024 16:45

Фото без опису

24.01.2024 на базі Гадзинської гімназії було проведено засідання динамічної групи вчителів початкових класів та вихователів ГПД закладів освіти Глибочицької сільської ради.  Вчителі початкової школи в НУШ закладають фундамент майбутнього нашої держави.

Мета зустрічі - реалізація ідей НУШ, ознайомлення з практикою упровадження діяльнісного підходу до навчання.

Інтерактивні вправи, командна робота, теорія та практика , цікаві мотивуючі завдання, які завтра можна використовувати на навчальних заняттях, нова інформація та креатив - все це демонстрували педагоги гімназії!!!

Сучасно, пізнавально, корисно, а головне - практично та необхідно!!!! Все для вчителів НУШ!