A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Матеріали сесій сільської ради (Рішення, Протокол засідання, тощо) №27-18 «27-18 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр. Данилюк Юрію Станіславовичу та Данилюк Валентині Петрівні»

Кількість переглядів: 383
Скликання: VII скликання
Сесія: 27 сесія від 12 березня 2020 року
Тип документу: Матеріали сесій сільської ради (Рішення, Протокол засідання, тощо)
Дата: 12.03.2020
Номер документу: 27-18
Назва документу: 27-18 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр. Данилюк Юрію Станіславовичу та Данилюк Валентині Петрівні
Прикріплені файли:

У К Р А Ї Н А
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ №18
XXVІІ сесія VII скликання від  12 березня  2020 року

 

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

гр. Данилюк Юрію Станіславовичу та

Данилюк Валентині Петрівні

 

Розглянувши колективне звернення  громадян Данилюк Юрія Станіславовича та Данилюк Валентини Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Березина, вулиця Богдана Хмельницького, 9,  Житомирського району, який належить їм згідно свідоцтв про право на спадщину за законом, керуючись ст.ст. 12,40,86,89,116,118,120,121,122, п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Данилюк Юрію Станіславовичу та Данилюк Валентині Петрівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність  площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Березина, вулиця Богдана Хмельницького, 9,  Житомирського району,  Житомирської області.
  1. Громадянам: Данилюк Юрію Станіславовичу та Данилюк Валентині Петрівні .

2.1 На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

Сільський голова                           /підпис/                                                   С. В. Сокальський


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь